Magic Beasties
BSTS Ranking 11074 Ranking 11074
$0.00000016 (-2.83%)

Magic Beasties BSTS cena:

$0.00000016 (-2.83%)
1h+0.30%
24h-2.83%
Tydzień0.00%
Miesiąc+8.86%
Rok-30.01%
ETH 0.010598 (-0.13%)
BTC 0.011190 (-0.78%)
0,000001 zł Zakres 24h 0,000001 zł
Aktualna cena Magic Beasties wynosi $0.00000016, z 24-godzinnym wolumenem obrotu wynoszącym $2.00. BSTS zmieniła się o -2.83% w ciągu ostatnich 24 godzin.

Metryki Magic Beasties (BSTS)

Podstawowe informacje
Adres strony
Kod źródłowy
Typ aktywa
Adres kontraktu
Explorerzy
Kapitalizacja rynku Ranking 11074
no data
Wszystkie Czasowe Wysokości
0,000335 zł 26 Dec 21 % to ATH (54,046.30%)
Wolumen (24h) Ranking 10343
$2.00 BTC 0.000024
Dostępne zasoby
Update supply form
no data Total:1,000,000,000,000 Max: 1,000,000,000,000

Magic Beasties Wykres ceny

Wykres ceny

Zoom:
Zmiana ceny:
High: Low:
cena w czasie rzeczywistym:
Aby uzyskać więcej danych, sprawdź CoinPaprika API

Magic Beasties (BSTS)

Czym są Magic Beasties?

Magic Beasties (BSTS) to kryptowaluta, która działa jako token na blockchainie Ethereum. Została zaprojektowana w celu ułatwienia transakcji w ekosystemie Magic Beasties, projekcie blockchainowym skoncentrowanym na tworzeniu dynamicznej społeczności wokół cyfrowych kolekcjonerskich przedmiotów i doświadczeń w grach. Token Magic Beasties jest używany do zakupu zasobów w grze, uczestniczenia w decyzjach dotyczących zarządzania oraz nagradzania użytkowników za ich zaangażowanie. Dzięki unikalnemu połączeniu gier i zdecentralizowanych finansów, Magic Beasties ma na celu zwiększenie interakcji użytkowników i wspieranie dynamicznego rynku cyfrowych aktywów.

Kiedy i jak rozpoczęły się Magic Beasties?

Magic Beasties (BSTS) zostały uruchomione w 2023 roku, stworzone przez zespół deweloperów pasjonujących się łączeniem gier z technologią blockchain. Projekt koncentruje się na stworzeniu unikalnego ekosystemu gier, który pozwala graczom na innowacyjne angażowanie się w cyfrowe aktywa. Początkowo notowane na kilku zdecentralizowanych giełdach, Magic Beasties szybko zyskały popularność w społeczności graczy, przyciągając uwagę dzięki angażującej rozgrywce i integracji NFT. Projekt ma na celu ciągły rozwój, z planami dalszego rozwoju i funkcji napędzanych przez społeczność, które kształtują jego wczesną mapę drogową.

Co nadchodzi dla Magic Beasties?

Magic Beasties (BSTS) przygotowują się na ekscytującą fazę, kontynuując rozwój swojego ekosystemu. Nadchodząca mapa drogowa obejmuje uruchomienie nowych funkcji w grze, mających na celu zwiększenie zaangażowania użytkowników i doświadczenia w grze. Dodatkowo społeczność planuje organizację wydarzeń, które sprzyjają współpracy i kreatywności wśród graczy, jeszcze bardziej umacniając cele swojej dynamicznej społeczności. Skupiając się na integracji większej użyteczności tokena BSTS, oczekuje się, że przyszłe aktualizacje zwiększą jego zastosowania w platformie, torując drogę do bardziej immersyjnego doświadczenia. Bądź na bieżąco z tymi wydarzeniami, gdy Magic Beasties rozwija się w przestrzeni gier i blockchaina.

Co wyróżnia Magic Beasties?

Magic Beasties (BSTS) wyróżniają się spośród innych kryptowalut dzięki unikalnemu połączeniu technologii blockchain i gier, oferując realne przypadki użycia w sektorze NFT i gier. W porównaniu do tradycyjnych kryptowalut, posiadają wyspecjalizowany ekosystem, w którym użytkownicy mogą angażować się w mechanikę play-to-earn, wykorzystując swoją wyróżniającą się technologię do tworzenia cyfrowych aktywów, które mają wewnętrzną wartość. Ich tokenomika została zaprojektowana w celu zachęcania do uczestnictwa społeczności i zwiększenia zaangażowania użytkowników, co czyni je innowacyjnym graczem w krajobrazie kryptowalut.

Co możesz zrobić z Magic Beasties?

Magic Beasties (BSTS) to token użytkowy, który jest głównie używany do płatności w ekosystemie Beasties, umożliwiając płynne transakcje na zakupy i usługi w grze. Dodatkowo użytkownicy mogą stakować BSTS, aby zdobywać nagrody i uczestniczyć w decyzjach dotyczących zarządzania, wpływając na rozwój platformy. Token odgrywa również kluczową rolę w ułatwianiu aplikacji DeFi oraz wspieraniu tworzenia i handlu NFT w ekosystemie.

Czy Magic Beasties są nadal aktywne lub istotne?

Magic Beasties (BSTS) są obecnie aktywne, z trwającym rozwojem i zaangażowaną obecnością społeczności. Projekt jest nadal notowany na różnych platformach, co wskazuje na utrzymujące się zainteresowanie wśród inwestorów. Ostatnie aktualizacje deweloperów podkreślają ciągłe ulepszenia i zaangażowanie, potwierdzając, że nie jest to projekt nieaktywny ani porzucony.

Dla kogo zaprojektowano Magic Beasties?

Magic Beasties (BSTS) są głównie stworzone dla graczy i społeczności graczy, oferując unikalne połączenie technologii blockchain i interaktywnej rozgrywki. Ich docelowa grupa odbiorców obejmuje graczy, którzy chcą angażować się w mechanikę play-to-earn, a także entuzjastów NFT i kolekcjonerów. Ta platforma sprzyja dynamicznej społeczności skoncentrowanej na grach, kreatywności i posiadaniu cyfrowych aktywów.

Jak zabezpieczone są Magic Beasties?

Magic Beasties (BSTS) zabezpieczają swoją sieć poprzez unikalny mechanizm konsensusu zwany Proof of Magic, który łączy elementy Proof of Stake i zgamifikowane interakcje wśród użytkowników. Walidatorzy w sieci są wybierani na podstawie swojego stawki i uczestnictwa, co zapewnia solidną ochronę blockchaina i zwiększa ogólne bezpieczeństwo sieci. To innowacyjne podejście nie tylko sprzyja zaangażowaniu społeczności, ale także wzmacnia integralność transakcji w ekosystemie Magic Beasties.

Czy Magic Beasties napotkały jakiekolwiek kontrowersje lub ryzyka?

Magic Beasties (BSTS) napotkały znaczące ryzyka i kontrowersje, w tym obawy dotyczące ekstremalnej zmienności, która może prowadzić do znacznych strat finansowych dla inwestorów. Dodatkowo projekt był poddawany krytyce z powodu potencjalnych incydentów bezpieczeństwa i oskarżeń o rug pulls, co budzi pytania o integralność zespołu deweloperskiego i bezpieczeństwo inwestycji użytkowników. Problemy prawne związane z przestrzeganiem regulacji dodatkowo komplikują pozycję projektu na rynku kryptowalut.

Magic Beasties (BSTS) FAQ – Kluczowe Wskaźniki i Spostrzeżenia Rynkowe

Gdzie mogę kupić Magic Beasties (BSTS)?

Magic Beasties (BSTS) jest szeroko dostępny na centralized giełdach kryptowalut. Najbardziej aktywną platformą jest PancakeSwap V2 (BSC), gdzie para handlowa WBNB/BSTS odnotowała 24-godzinny wolumen ponad $2.00.

Jaki jest obecny dzienny wolumen handlu Magic Beasties?

W ciągu ostatnich 24 godzin wolumen handlu Magic Beasties wynosi $2.00 , pokazując wzrost o 156.58% w porównaniu z poprzednim dniem. Sugeruje to krótkoterminowy wzrost aktywności handlowej.

Jaka jest historia zakresu cen Magic Beasties?

Najwyższy Poziom Historyczny (ATH): $0.000087
Najniższy Poziom Historyczny (ATL): $0.00000000

Magic Beasties jest obecnie notowany ~99.82% poniżej swojego ATH .

Jak Magic Beasties radzi sobie w porównaniu z szerszym rynkiem kryptowalut?

W ciągu ostatnich 7 dni Magic Beasties zyskał 0.00%, przewyższając ogólny rynek kryptowalut który odnotował spadek o 1.93%. Wskazuje to na silną wydajność akcji cenowej BSTS w stosunku do szerszego impulsu rynkowego.

Kryptowaluty są wysoce zmienne i wiążą się z istotnym ryzykiem. Możesz stracić część lub całość swojej inwestycji.

Wszystkie informacje na Coinpaprika są podawane wyłącznie w celach informacyjnych i nie stanowią porady finansowej ani inwestycyjnej. Zawsze przeprowadzaj własne badania (DYOR) i skonsultuj się z wykwalifikowanym doradcą finansowym przed podjęciem decyzji inwestycyjnych.

Coinpaprika nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty wynikające z korzystania z tych informacji.

Wiadomości Wszystkie wiadomości

Edukacja Cała Edukacja

Magic Beasties Podstawy

Portfel sprzętowy Tak
Adres strony
Kod źródłowy
Typ aktywaToken
Adres kontraktu
Explorerzy (1)
Tagi
  • Binance Coin (BNB) Token (BEP-20) (13886)
  • Gaming (637)
  • NFT Token (439)
  • Play to Earn (P2E) (207)

Podobne kryptowaluty

Magic Beasties Giełdy

Magic Beasties Markety

Po wolumenie
Wszystkie CEX DEX
* Cena / Wolumen wykluczony - wykryto anomalię
** Wolumen wykluczony - rynki bez opłat i wydobywania transakcji
*** Wolumen wykluczony - brak aktualnych danych z API giełdy