Security Token Offering
STO Ranking 5928 Ranking 5928
$0.043101 (+3.18%)

Security Token Offering STO cena:

$0.043101 (+3.18%)
1h-0.37%
24h+3.18%
Tydzień+14.86%
Miesiąc+3.42%
Rok-51.87%
ETH 0.000016 (+2.95%)
BTC 0.00000050 (+2.56%)
0,156103 zł Zakres 24h 0,173994 zł
Aktualna cena Security Token Offering wynosi $0.043101, z 24-godzinnym wolumenem obrotu wynoszącym $663,155.01. STO zmieniła się o +3.18% w ciągu ostatnich 24 godzin.

Metryki Security Token Offering (STO)

Podstawowe informacje
Adres strony
Typ aktywa
Adres kontraktu
Explorerzy
Kapitalizacja rynku Ranking 5928
no data
Wszystkie Czasowe Wysokości
6,10 zł 02 Apr 26 % to ATH (3,615.89%)
Wolumen (24h) Ranking 1094
$663,155.01 BTC 7.70
Dostępne zasoby
Update supply form
no data Total:1,000,000,000 Max: 1,000,000,000

Security Token Offering Wykres ceny

Wykres ceny

Zoom:
Zmiana ceny:
High: Low:
cena w czasie rzeczywistym:
Aby uzyskać więcej danych, sprawdź CoinPaprika API

Security Token Offering (STO)

Czym jest Oferta Tokenów Bezpieczeństwa?

Oferta Tokenów Bezpieczeństwa (STO) to metoda pozyskiwania funduszy, która polega na emisji tokenów bezpieczeństwa, będących aktywami opartymi na blockchainie, reprezentującymi własność w rzeczywistym aktywie lub firmie. W przeciwieństwie do tradycyjnych kryptowalut, STO są zgodne z regulacjami, co czyni je bezpieczniejszą opcją inwestycyjną. Te tokeny są zazwyczaj wykorzystywane do pozyskiwania kapitału i mogą działać na różnych platformach blockchainowych, takich jak Ethereum czy Stellar, zapewniając przejrzystość i bezpieczeństwo dla inwestorów. Głównym celem STO jest zdemokratyzowanie dostępu do możliwości inwestycyjnych przy jednoczesnym zapewnieniu zgodności z regulacjami finansowymi.

Kiedy i jak rozpoczęła się Oferta Tokenów Bezpieczeństwa?

Oferta Tokenów Bezpieczeństwa (STO) została uruchomiona w 2017 roku jako regulowana metoda pozyskiwania funduszy, która łączy zalety tradycyjnych papierów wartościowych z technologią blockchain. Opracowana przez różne zespoły w przestrzeni blockchain, STO powstały w odpowiedzi na obawy regulacyjne dotyczące Początkowych Ofert Coinów (ICO). Główne wydarzenia, które ukształtowały jej wczesny rozwój, obejmują ustanowienie jasnych ram prawnych w jurysdykcjach takich jak USA i Europa, co pomogło legitymizować proces oferty. STO były początkowo notowane na wyspecjalizowanych platformach zaprojektowanych w celu przestrzegania regulacji dotyczących papierów wartościowych, torując drogę do bezpieczniejszego środowiska inwestycyjnego.

Co czeka na Ofertę Tokenów Bezpieczeństwa?

Sektor Ofert Tokenów Bezpieczeństwa (STO) jest gotowy na znaczną ewolucję, z nadchodzącymi aktualizacjami planu rozwoju koncentrującymi się na zwiększonej zgodności regulacyjnej i uproszczonych procesach emisji. Przyszłe plany obejmują integrację zaawansowanych technologii blockchain w celu ułatwienia większej przejrzystości i bezpieczeństwa transakcji. Cele społeczności podkreślają rozwijanie partnerstw z instytucjami finansowymi w celu rozszerzenia zastosowań, szczególnie w nieruchomościach i crowdfundingach kapitałowych. W miarę dojrzewania rynku, oczekuje się, że STO odegra kluczową rolę w zdemokratyzowaniu dostępu do możliwości inwestycyjnych, torując drogę do szerszej adopcji i innowacji w przestrzeni tokenizowanych aktywów.

Co wyróżnia Ofertę Tokenów Bezpieczeństwa?

Oferta Tokenów Bezpieczeństwa (STO) jest wyjątkowa w porównaniu do innych kryptowalut, ponieważ polega na emisji tokenów, które reprezentują własność w rzeczywistych aktywach, takich jak kapitał własny czy nieruchomości, zapewniając zgodność z ramami regulacyjnymi. Ta wyróżniająca się technologia zawiera specjalne cechy, takie jak zwiększona ochrona inwestorów i przejrzystość dzięki blockchainowi, podczas gdy jej tokenomika często obejmuje podział zysków lub dywidendy, co czyni ją przekonującym przypadkiem użycia w rzeczywistym świecie dla integracji z tradycyjnymi finansami.

Co można zrobić z Ofertą Tokenów Bezpieczeństwa?

Oferty Tokenów Bezpieczeństwa (STO) są głównie wykorzystywane do pozyskiwania kapitału poprzez emisję tokenów bezpieczeństwa, które reprezentują własność w aktywie lub firmie. Te tokeny mogą być wykorzystywane do płatności, zarządzania w aplikacjach DeFi oraz stakowania w celu uzyskania nagród. Dodatkowo, STO mogą zapewniać dostęp do ekskluzywnych NFT lub innych tokenów użytkowych w danym ekosystemie.

Czy Oferta Tokenów Bezpieczeństwa jest nadal aktywna lub istotna?

Oferta Tokenów Bezpieczeństwa (STO) jest obecnie aktywna, z ciągłym rozwojem i zaangażowaną społecznością. Jest nadal notowana na różnych platformach, co wskazuje na utrzymujące się zainteresowanie i zaangażowanie ze strony inwestorów. Regularne aktualizacje od deweloperów dodatkowo wspierają jej status jako wykonalnego projektu, a nie nieaktywnego lub porzuconego.

Dla kogo zaprojektowana jest Oferta Tokenów Bezpieczeństwa?

Oferty Tokenów Bezpieczeństwa (STO) są głównie skierowane do inwestorów poszukujących regulowanych i bezpiecznych możliwości inwestycyjnych w przestrzeni blockchain. Docelowa grupa odbiorców obejmuje inwestorów instytucjonalnych i akredytowanych, którzy szukają zgodnej alternatywy dla tradycyjnych metod pozyskiwania funduszy, a także firmy dążące do pozyskania kapitału poprzez tokenizowane aktywa. To podejście jest coraz częściej przyjmowane przez firmy z różnych branż, które chcą wykorzystać technologię blockchain w celu zwiększenia płynności i przejrzystości.

Jak zabezpieczona jest Oferta Tokenów Bezpieczeństwa?

Oferta Tokenów Bezpieczeństwa (STO) zabezpiecza swoją sieć poprzez połączenie technologii blockchain i zgodności regulacyjnej, zapewniając, że tylko zweryfikowani uczestnicy mogą emitować lub handlować tokenami. Zazwyczaj STO wykorzystują metodę konsensusu, taką jak Proof of Stake (PoS), gdzie walidatorzy są wybierani na podstawie swojego wkładu w sieć, co zwiększa bezpieczeństwo sieci i chroni przed złośliwymi atakami. Ten model sprzyja zaufaniu i przejrzystości, ponieważ walidatorzy są motywowani do działania uczciwie, aby utrzymać integralność blockchaina.

Czy Oferta Tokenów Bezpieczeństwa napotkała jakiekolwiek kontrowersje lub ryzyka?

Oferty Tokenów Bezpieczeństwa (STO) napotykają na kilka ryzyk, w tym potencjalne problemy prawne wynikające z nadzoru regulacyjnego, ponieważ muszą przestrzegać przepisów dotyczących papierów wartościowych. Dodatkowo, rynek był świadkiem kontrowersji, takich jak włamania i incydenty bezpieczeństwa, które zagrażają funduszom inwestorów, a także obaw dotyczących rug pulls, gdzie deweloperzy projektów porzucają swoje inicjatywy po pozyskaniu kapitału. Ponadto, wrodzona zmienność rynku kryptowalut może prowadzić do znacznych wahań wartości tokenów bezpieczeństwa, co stanowi dodatkowe wyzwania dla inwestorów.

Security Token Offering (STO) FAQ – Kluczowe Wskaźniki i Spostrzeżenia Rynkowe

Gdzie mogę kupić Security Token Offering (STO)?

Security Token Offering (STO) jest szeroko dostępny na centralized giełdach kryptowalut. Najbardziej aktywną platformą jest Lbank, gdzie para handlowa STO/USDT odnotowała 24-godzinny wolumen ponad $663 155.01.

Jaki jest obecny dzienny wolumen handlu Security Token Offering?

W ciągu ostatnich 24 godzin wolumen handlu Security Token Offering wynosi $663,155.01 , pokazując wzrost o 41.73% w porównaniu z poprzednim dniem. Sugeruje to krótkoterminowy wzrost aktywności handlowej.

Jaka jest historia zakresu cen Security Token Offering?

Najwyższy Poziom Historyczny (ATH): $1.61
Najniższy Poziom Historyczny (ATL): $0.000600

Security Token Offering jest obecnie notowany ~97.31% poniżej swojego ATH i zyskał +25,158% od swojego ATL.

Jak Security Token Offering radzi sobie w porównaniu z szerszym rynkiem kryptowalut?

W ciągu ostatnich 7 dni Security Token Offering zyskał 14.86%, przewyższając ogólny rynek kryptowalut który odnotował wzrost o 0.88%. Wskazuje to na silną wydajność akcji cenowej STO w stosunku do szerszego impulsu rynkowego.

Kryptowaluty są wysoce zmienne i wiążą się z istotnym ryzykiem. Możesz stracić część lub całość swojej inwestycji.

Wszystkie informacje na Coinpaprika są podawane wyłącznie w celach informacyjnych i nie stanowią porady finansowej ani inwestycyjnej. Zawsze przeprowadzaj własne badania (DYOR) i skonsultuj się z wykwalifikowanym doradcą finansowym przed podjęciem decyzji inwestycyjnych.

Coinpaprika nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty wynikające z korzystania z tych informacji.

Wiadomości Wszystkie wiadomości

Edukacja Cała Edukacja

Security Token Offering Podstawy

Dokumentacja technicznaSecurity Token Offering WhitepaperOtwórz
Adres strony
Typ aktywaToken
Adres kontraktu
Explorerzy (1)
Tagi
  • Klaytn Token (17)
Forum

Podobne kryptowaluty

Security Token Offering Giełdy

Security Token Offering Markety

Po wolumenie
Wszystkie CEX DEX
* Cena / Wolumen wykluczony - wykryto anomalię
** Wolumen wykluczony - rynki bez opłat i wydobywania transakcji
*** Wolumen wykluczony - brak aktualnych danych z API giełdy