BLM coin
BLM Ranking 9766 Ranking 9766
$0.000050 (+2.58%)

BLM coin BLM cena:

$0.000050 (+2.58%)
1h+0.94%
24h+2.58%
Tydzień+7.38%
Miesiąc+8.85%
Rok0.00%
ETH 0.07184 (-0.21%)
BTC 0.09606 (+1.73%)
0,000180 zł Zakres 24h 0,000189 zł
Aktualna cena BLM coin wynosi $0.000050, z 24-godzinnym wolumenem obrotu wynoszącym $9.82. BLM zmieniła się o +2.58% w ciągu ostatnich 24 godzin.

Metryki BLM coin (BLM)

Podstawowe informacje
Adres strony
Typ aktywa
Adres kontraktu
Explorerzy
Kapitalizacja rynku Ranking 9766
no data
Wszystkie Czasowe Wysokości
0,027418 zł 25 May 26 % to ATH (14,462.31%)
Wolumen (24h) Ranking 8513
$9.82 BTC 0.000120
Dostępne zasoby
Update supply form
no data Total:1,000,000,000 Max: 1,000,000,000

BLM coin Wykres ceny

Wykres ceny

Zoom:
Zmiana ceny:
High: Low:
cena w czasie rzeczywistym:
Aby uzyskać więcej danych, sprawdź CoinPaprika API

BLM coin (BLM)

BLM coin (BLM) FAQ – Kluczowe Wskaźniki i Spostrzeżenia Rynkowe

Gdzie mogę kupić BLM coin (BLM)?

BLM coin (BLM) jest szeroko dostępny na centralized giełdach kryptowalut. Najbardziej aktywną platformą jest PancakeSwap V2 (BSC), gdzie para handlowa WBNB/BLM odnotowała 24-godzinny wolumen ponad $9.82.

Jaki jest obecny dzienny wolumen handlu BLM coin?

W ciągu ostatnich 24 godzin wolumen handlu BLM coin wynosi $9.82 , pokazując spadek o 38.67% w porównaniu z poprzednim dniem. Sugeruje to krótkoterminowe zmniejszenie aktywności handlowej.

Jaka jest historia zakresu cen BLM coin?

Najwyższy Poziom Historyczny (ATH): $0.007212
Najniższy Poziom Historyczny (ATL):

BLM coin jest obecnie notowany ~99.31% poniżej swojego ATH .

Jak BLM coin radzi sobie w porównaniu z szerszym rynkiem kryptowalut?

W ciągu ostatnich 7 dni BLM coin zyskał 7.38%, przewyższając ogólny rynek kryptowalut który odnotował wzrost o 0.99%. Wskazuje to na silną wydajność akcji cenowej BLM w stosunku do szerszego impulsu rynkowego.

Kryptowaluty są wysoce zmienne i wiążą się z istotnym ryzykiem. Możesz stracić część lub całość swojej inwestycji.

Wszystkie informacje na Coinpaprika są podawane wyłącznie w celach informacyjnych i nie stanowią porady finansowej ani inwestycyjnej. Zawsze przeprowadzaj własne badania (DYOR) i skonsultuj się z wykwalifikowanym doradcą finansowym przed podjęciem decyzji inwestycyjnych.

Coinpaprika nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty wynikające z korzystania z tych informacji.

Wiadomości Wszystkie wiadomości

Edukacja Cała Edukacja

BLM coin Podstawy

Adres strony
Typ aktywaToken
Adres kontraktu
Explorerzy (1)
Tagi
  • Binance Coin (BNB) Token (BEP-20) (13886)

Podobne kryptowaluty

BLM coin Giełdy

BLM coin Markety

Po wolumenie
Wszystkie CEX DEX
* Cena / Wolumen wykluczony - wykryto anomalię
** Wolumen wykluczony - rynki bez opłat i wydobywania transakcji
*** Wolumen wykluczony - brak aktualnych danych z API giełdy