Bitcoin Confidential
BC rütbe yok rütbe yok
$0.00000000 (0.00%)

Bitcoin Confidential (BC) Metrikleri

Temel bilgi
Kaynak kod
Varlık türü
Kaşifler
Piyasa Değeri
no data
Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesi
0,348142 ₺ 08 Jun 19 % to ATH (102,445.31%)
hacim (24 saat)
$0.00000000
Dolaşımdaki Adet
Update supply form
7,365,901,523 Toplam:7,367,797,268 maximum: 9,600,000,000

Bitcoin Confidential Canlı fiyat listesi

Fiyat Grafiği

Zoom:
Fiyat değişikliği:
High: Low:
gerçek zamanlı fiyat:
Daha fazla veri için kontrol edin CoinPaprika API

Bitcoin Confidential (BC)

Bitcoin Confidential, gizlilik/mahremiyet odaklı bir coin olup, Ring Confidential İmzaları kullanarak Proof of Stake sistemine dayanmaktadır ve uyumluluk için en son Bitcoin kod tabanına dayanmaktadır.

Bitcoin Confidential (BC) SSS – Temel Metrikler ve Piyasa Görüşleri

Bitcoin Confidential (BC) nereden satın alabilirim?

Bitcoin Confidential (BC), centralized and decentralized kripto para borsalarında yaygın olarak mevcuttur.

Bitcoin Confidential'in güncel günlük işlem hacmi nedir?

Son 24 saatte Bitcoin Confidential'in işlem hacmi $0.00000000 .

Bitcoin Confidential'in fiyat aralığı geçmişi nedir?

Tüm Zamanların En Yüksek Değeri (ATH): $0.007273
Tüm Zamanların En Düşük Değeri (ATL): $0.00000000

Bitcoin Confidential şu anda ATH'sinin ~99.90% altında işlem görüyor .

Bitcoin Confidential, daha geniş kripto piyasasıyla karşılaştırıldığında nasıl performans gösteriyor?

Son 7 günde Bitcoin Confidential 0.00% kazandı, genel kripto piyasasından 0.27% kazanç kaydeden daha düşük performans gösterdi. Bu, daha geniş piyasa momentumuna göre BC'ün fiyat hareketinde geçici bir gecikme gösterdiğini belirtir.

Kripto paralar son derece dalgalıdır ve önemli riskler içerir. Yatırımınızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz.

Coinpaprika üzerindeki tüm bilgiler yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve finansal veya yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yatırım kararları almadan önce her zaman kendi araştırmanızı yapın (DYOR) ve nitelikli bir finansal danışmana danışın.

Coinpaprika, bu bilgilerin kullanımından kaynaklanan herhangi bir kayıptan sorumlu değildir.

Haberler Tüm Haberler

Eğitim Tüm Eğitim

Bitcoin Confidential Temeller

Geliştirme statüsü Working product
açık kaynakYes
Konsensus Mekanizması Proof of Stake
algoritma PoS
başlamış 26 April 2019
over 7 years ago
Websitesi
Kaynak kod
Varlık türüCoin
Kaşifler (2)
Etiketler
  • Cryptocurrency (1281)
  • Proof Of Stake (923)
Faq
Reddit

Benzer dijital paralar

According to our knowledge currently there are no active Exchanges/Markets for Bitcoin Confidential.
If you are aware of an active market for this asset, please send us information via our MODIFY PROJECT form.