ᗪOᖇK ᒪOᖇᗪ BSC
DORKL brak rangi brak rangi
$0.00000000 (0.00%)

Metryki ᗪOᖇK ᒪOᖇᗪ BSC (DORKL)

Podstawowe informacje
Adres strony
Typ aktywa
Adres kontraktu
Explorerzy
Kapitalizacja rynku
no data
Wszystkie Czasowe Wysokości
0,322532 zł 08 May 24 % to ATH (1,733,302.37%)
Wolumen (24h)
$0.00000000
Dostępne zasoby
Update supply form
no data Total:1,000,000,000

ᗪOᖇK ᒪOᖇᗪ BSC Wykres ceny

Wykres ceny

Zoom:
Zmiana ceny:
High: Low:
cena w czasie rzeczywistym:
Aby uzyskać więcej danych, sprawdź CoinPaprika API

ᗪOᖇK ᒪOᖇᗪ BSC (DORKL)

ᗪOᖇK ᒪOᖇᗪ BSC, symbolized as DORKL, is a cryptocurrency project operating on the Binance Smart Chain (BSC). Its website, dorklordbsc.vip, presents the project. As with any BSC-based project, it is crucial to understand the mechanics of the Binance Smart Chain and its associated risks. Before considering an investment in DORKL, conduct extensive research into the project’s whitepaper (if available) to understand its intended utility and purpose. Examine the team behind the project, their experience, and their track record in the cryptocurrency space. Pay close attention to the tokenomics of DORKL, including the total supply, distribution methods, and any mechanisms for burning or staking tokens. Assess the project’s community engagement and the level of activity on its social media channels. Given the potential for scams and fraudulent activities within the BSC ecosystem, a thorough security audit of the DORKL smart contract is essential. This audit should identify any vulnerabilities or backdoors that could be exploited by malicious actors. Research the project's partnerships and collaborations to determine its credibility and potential for real-world adoption. Evaluate the project’s long-term sustainability and its ability to deliver on its promises. Be cautious of projects that make unrealistic claims or guarantees of high returns. Always remember that investing in cryptocurrencies involves risk, and it is essential to only invest what you can afford to lose. Seek advice from a qualified financial advisor before making any investment decisions.

ᗪOᖇK ᒪOᖇᗪ BSC (DORKL) FAQ – Kluczowe Wskaźniki i Spostrzeżenia Rynkowe

Gdzie mogę kupić ᗪOᖇK ᒪOᖇᗪ BSC (DORKL)?

ᗪOᖇK ᒪOᖇᗪ BSC (DORKL) jest szeroko dostępny na centralized and decentralized giełdach kryptowalut.

Jaki jest obecny dzienny wolumen handlu ᗪOᖇK ᒪOᖇᗪ BSC?

W ciągu ostatnich 24 godzin wolumen handlu ᗪOᖇK ᒪOᖇᗪ BSC wynosi $0.00000000 .

Jaka jest historia zakresu cen ᗪOᖇK ᒪOᖇᗪ BSC?

Najwyższy Poziom Historyczny (ATH): $0.086730
Najniższy Poziom Historyczny (ATL): $0.00000000

ᗪOᖇK ᒪOᖇᗪ BSC jest obecnie notowany ~99.99% poniżej swojego ATH .

Jak ᗪOᖇK ᒪOᖇᗪ BSC radzi sobie w porównaniu z szerszym rynkiem kryptowalut?

W ciągu ostatnich 7 dni ᗪOᖇK ᒪOᖇᗪ BSC zyskał 0.00%, osiągając gorsze wyniki niż ogólny rynek kryptowalut który odnotował wzrost o 0.60%. Wskazuje to na tymczasowe opóźnienie w akcji cenowej DORKL w stosunku do szerszego impulsu rynkowego.

Kryptowaluty są wysoce zmienne i wiążą się z istotnym ryzykiem. Możesz stracić część lub całość swojej inwestycji.

Wszystkie informacje na Coinpaprika są podawane wyłącznie w celach informacyjnych i nie stanowią porady finansowej ani inwestycyjnej. Zawsze przeprowadzaj własne badania (DYOR) i skonsultuj się z wykwalifikowanym doradcą finansowym przed podjęciem decyzji inwestycyjnych.

Coinpaprika nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty wynikające z korzystania z tych informacji.

Wiadomości Wszystkie wiadomości

Edukacja Cała Edukacja

ᗪOᖇK ᒪOᖇᗪ BSC Podstawy

Portfel sprzętowy Tak
Adres strony
Typ aktywaToken
Adres kontraktu
Explorerzy (1)
Tagi
  • Binance Coin (BNB) Token (BEP-20) (13886)

Podobne kryptowaluty

According to our knowledge currently there are no active Exchanges/Markets for ᗪOᖇK ᒪOᖇᗪ BSC.
If you are aware of an active market for this asset, please send us information via our MODIFY PROJECT form.