Post Traumatic Solana Disorder
PTSD rütbe yok rütbe yok
$0.00000000 (0.00%)

Post Traumatic Solana Disorder (PTSD) Metrikleri

Temel bilgi
Varlık türü
Sözleşme Adresi
Kaşifler
Piyasa Değeri
no data
Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesi
0,001151 ₺ 18 May 24 % to ATH (7,702.55%)
hacim (24 saat)
$0.00000000
Dolaşımdaki Adet
Update supply form
no data

Post Traumatic Solana Disorder Canlı fiyat listesi

Fiyat Grafiği

Zoom:
Fiyat değişikliği:
High: Low:
gerçek zamanlı fiyat:
Daha fazla veri için kontrol edin CoinPaprika API

Post Traumatic Solana Disorder (PTSD)

Post Travmatik Solana Bozukluğu Nedir?

Post Travmatik Solana Bozukluğu (PTSD), Solana blok zincirinde çalışan bir kripto para tokenidir. Zihinsel sağlık girişimlerini desteklemek amacıyla tasarlanan PTSD tokeni, travmadan etkilenenlere kaynak sağlamak ve farkındalık yaratmak için çalışmaktadır, özellikle kripto topluluğu bağlamında. Bu blok zinciri projesi, Solana ağının hızını ve düşük işlem maliyetlerini kullanarak zihinsel sağlık hizmetleri için bağış ve fon sağlamayı kolaylaştırır. Topluluk katılımını ve desteğini teşvik ederek, PTSD tokeni hem zihinsel sağlık farkındalığını artırmayı hem de kendi ekosisteminde bir değişim aracı olarak işlev görmeyi amaçlamaktadır.

Post Travmatik Solana Bozukluğu ne zaman ve nasıl başladı?

Post Travmatik Solana Bozukluğu (PTSD), 2022 yılında Solana topluluğunun karşılaştığı zorlukları ele almak amacıyla meme tabanlı bir kripto para olarak piyasaya sürüldü. Anonim bir ekip tarafından geliştirilen proje, çeşitli merkeziyetsiz borsalarda ilk listelemesinin ardından ilgi görmeye başladı ve topluluk katılımını artırdı. Erken gelişiminde önemli olaylar arasında influencerlarla iş birlikleri ve kripto topluluk etkinliklerine katılım yer aldı; bu da meme coin alanındaki popülaritesinin artmasına katkıda bulundu.

Post Travmatik Solana Bozukluğu için neler geliyor?

Post Travmatik Solana Bozukluğu (PTSD), topluluk katılımını artırmaya ve kullanım alanlarını genişletmeye odaklanarak yol haritasında önemli ilerlemeler kaydetmeye hazırlanıyor. Yaklaşan özellikler arasında kullanıcı deneyimini geliştirmeyi ve canlı bir ekosistem oluşturmayı amaçlayan yeni merkeziyetsiz uygulamaların entegrasyonu yer alıyor. Topluluk, projeye dair farkındalık ve eğitim sağlayan etkinlikler ve girişimler düzenlemeye yönelik aktif bir şekilde çalışıyor ve kullanıcı tabanını güçlendirmeyi hedefliyor. PTSD gelişirken, benzersiz markalamasını kullanarak Solana ağında daha fazla benimseme ve fayda sağlamak için ortaklıklar çekmeyi amaçlıyor.

Post Travmatik Solana Bozukluğu'nu öne çıkaran nedir?

Post Travmatik Solana Bozukluğu (PTSD), zihinsel sağlık farkındalığı ve desteğine odaklanmasıyla diğer kripto paralardan ayrışıyor ve operasyonları için Solana blok zincirini kullanıyor. Birçok tokenin aksine, PTSD, işlem ücretlerinin bir kısmını zihinsel sağlık kuruluşlarına bağışlayarak gerçek dünya kullanım alanları sunuyor ve ekonomik modelinin yanı sıra sosyal bir etki yaratıyor. Ayrıca, topluluk odaklı yönetişim özelliği, sahiplerin proje yönünü etkileme yetkisi vererek onu geleneksel kripto paralardan ayırıyor.

Post Travmatik Solana Bozukluğu ile ne yapabilirsiniz?

Post Travmatik Solana Bozukluğu (PTSD), esasen Solana ekosisteminde ödemeler için kullanılır, çeşitli DeFi uygulamalarında işlemleri ve etkileşimleri kolaylaştırır. Ayrıca, staking ödülleri ve yönetişim için bir yardımcı token olarak işlev görür, sahiplerin karar alma süreçlerine katılmasına olanak tanır. Token ayrıca NFT'lerin oluşturulmasını ve ticaretini destekleyerek çoklu platformlarda faydasını artırır.

Post Travmatik Solana Bozukluğu hala aktif mi yoksa geçerli mi?

Post Travmatik Solana Bozukluğu (PTSD) şu anda aktif olup, devam eden geliştirmeler ve kendine adanmış bir topluluk varlığına sahiptir. Proje, çeşitli borsalarda hala işlem görmektedir ve bu da yatırımcıların sürdürülen ilgisini göstermektedir. Geliştiricilerden gelen son güncellemeler, platformu geliştirme ve kullanıcı tabanıyla etkileşim kurma taahhüdünü göstermektedir.

Post Travmatik Solana Bozukluğu kimler için tasarlandı?

Post Travmatik Solana Bozukluğu (PTSD), Solana ekosisteminde yenilikçi çözümler keşfetmekle ilgilenen geliştiriciler ve yatırımcılardan oluşan niş bir topluluğa hitap etmektedir. Solana ağının karşılaştığı zorlukları ele almak isteyenler için inşa edilen PTSD, blok zinciri alanında dayanıklılık ve iyileşmeye odaklanan bir topluluk oluşturur. Benzersiz yaklaşımı, ağ performans sorunlarının etkileri üzerine mizah ve ciddi tartışmalar arayan kullanıcılar için cazip kılmaktadır.

Post Travmatik Solana Bozukluğu nasıl güvence altına alınıyor?

Post Travmatik Solana Bozukluğu (PTSD), Proof of Stake (PoS) adı verilen benzersiz bir konsensüs mekanizması kullanarak ağını güvence altına alır; bu, doğrulayıcıların sahip oldukları ve "stake" etmeye istekli oldukları kripto para miktarına göre ağa katılmalarına olanak tanıyarak blok zinciri korumasını artırır. Bu doğrulayıcı yapısı, yalnızca merkeziyetsizliği teşvik etmekle kalmaz, aynı zamanda ekonomik teşvikler aracılığıyla güçlü ağ güvenliğini de sağlar; çünkü doğrulayıcılar, blok zincirinin bütünlüğünü korumak için dürüst davranmaya motive olurlar.

Post Travmatik Solana Bozukluğu herhangi bir tartışma veya riskle karşılaştı mı?

Post Travmatik Solana Bozukluğu (PTSD), yatırımcılar için endişe yaratan aşırı volatilite gibi önemli zorluklarla karşılaşmıştır. Proje ayrıca, hackler ve potansiyel rug pull'lar gibi güvenlik olaylarıyla ilişkilendirilmiştir; bu da önemli riskler oluşturmaktadır. Ayrıca, operasyonlarıyla ilgili devam eden hukuki sorunlar, kripto para piyasasındaki durumunu daha da karmaşık hale getirmektedir.

Post Traumatic Solana Disorder (PTSD) SSS – Temel Metrikler ve Piyasa Görüşleri

Post Traumatic Solana Disorder (PTSD) nereden satın alabilirim?

Post Traumatic Solana Disorder (PTSD), centralized and decentralized kripto para borsalarında yaygın olarak mevcuttur.

Post Traumatic Solana Disorder'in güncel günlük işlem hacmi nedir?

Son 24 saatte Post Traumatic Solana Disorder'in işlem hacmi $0.00000000 .

Post Traumatic Solana Disorder'in fiyat aralığı geçmişi nedir?

Tüm Zamanların En Yüksek Değeri (ATH): $0.000024
Tüm Zamanların En Düşük Değeri (ATL): $0.00000000

Post Traumatic Solana Disorder şu anda ATH'sinin ~98.72% altında işlem görüyor .

Post Traumatic Solana Disorder, daha geniş kripto piyasasıyla karşılaştırıldığında nasıl performans gösteriyor?

Son 7 günde Post Traumatic Solana Disorder 0.00% kazandı, genel kripto piyasasından 0.22% kazanç kaydeden daha düşük performans gösterdi. Bu, daha geniş piyasa momentumuna göre PTSD'ün fiyat hareketinde geçici bir gecikme gösterdiğini belirtir.

Kripto paralar son derece dalgalıdır ve önemli riskler içerir. Yatırımınızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz.

Coinpaprika üzerindeki tüm bilgiler yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve finansal veya yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yatırım kararları almadan önce her zaman kendi araştırmanızı yapın (DYOR) ve nitelikli bir finansal danışmana danışın.

Coinpaprika, bu bilgilerin kullanımından kaynaklanan herhangi bir kayıptan sorumlu değildir.

Haberler Tüm Haberler

Eğitim Tüm Eğitim

Post Traumatic Solana Disorder Temeller

Geliştirme statüsü Only token
Organizasyon yapısı Centralized
Konsensus Mekanizması Not mineable
algoritma None
başlamış 15 May 2024
over 2 years ago
Websitesi
Varlık türüToken
Sözleşme Adresi
Kaşifler (1)
Etiketler
  • Solana (SOL) Token (8127)
  • Meme Coin (2462)
Reddit

Benzer dijital paralar

According to our knowledge currently there are no active Exchanges/Markets for Post Traumatic Solana Disorder.
If you are aware of an active market for this asset, please send us information via our MODIFY PROJECT form.