Go backhatay coin
ICO

hatay coin

End goal
600 000
Start date
01 Jul 2021
End date
31 Dec 2021

Hatay coin, enecuum blok zincirinde oluşturulmuş, sosyal temellere ve hümanist yaklaşıma dayalı bir oluşumdur. Amaç tek ve kesin olarak insandır.

Hatay coin adını Türkiye’nin Akdeniz bölgesinde yer alan medeniyetlerin başkenti ve ayrıca gastronomi kenti seçilen Hatay ilinden alıyor.

Hatay coin piyasada bazı şit coin olarak tabir edilen (doge coin, shiba coin, pitbul coin) bir düşünceye ve yapıya sahip değildir. Yaşadığımız bu dünyada öncelik insanındır. Siyasi ve politik ideoloji de taşımıyor. Hatay coin tamamen hümanist felsefe temelli projedir.

Hatay coin projesinde gerçekleştirilmek istenen ana hedef elde edilecek gelirlerden, kademeli olarak öncelikle Hatay ili sonra Türkiye’nin her yerinde maddi sıkıntı çeken geçimini zor sağlayan, evsiz, kimsesiz, işsiz, maddi yardıma muhtaç insanlara el uzatmak destek sağlamaktır.

Hiç kimse yaşadığı hayatı seçerek dünyaya gelmez, öyle olsaydı kimse fakir ve yardıma muhtaç bir insan olarak dünyaya gelmek istemezdi. Hatay coin insan odaklı bir iyilik projesidir.

StatusEnded
Discussion: t.me

Project details

Started 01 July 2021
about 1 year ago
Development statusWorking product
Acceptsbtc, eth, usdt
Token typeUtility
Hardware walletNo

Distribution

Total tokens1000000000
Available for Token Sale600000000
ICO Token Price0,001 USD

Events

Want to share with all any event about hatay coin?

80
Images works better so
add a screenshot or image
(*.jpg, *.png extensions supported) to verify an event.
Note, that new events are premoderated.

Team

Want to add new team member to hatay coin?

        Add another coin